The Westin Warsaw

4.5 

Al. Jana Pawła II 21, Warszawa, 00-854, Polska  

Czas Lokalny Telefon +48 (22) 450 8000

4.5

ZRÓB TO DLA SIEBIE

Dzięki udogodnieniom, które gwarantujemy naszym gościom w ramach Ruchu Dobrego Samopoczucia nie będziesz musiał rezygnować z regularnych treningów na siłowni czy porannego joggingu. The Westin Warsaw dba także o Twoje ciało.

Westin WORKOUT®, znajdujący się na trzecim piętrze hotelu, otwarty 24/7, oferuje prywatną i kameralną atmosferę na relaks i aktywny wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Poza główną salą, w pełni wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt, czeka na gości sala ćwiczeń idealna, by odnaleźć wewnętrzny spokój i przywrócić równowagę podczas samodzielnych ćwiczeń.

Gościom WestinWORKOUT® którzy zdecydują się na ćwiczenie pod okiem naszych trenerów personalnych oferujemy spejalne zniżki. Westin WORKOUT® jest dostępny dla wszystkich gości hotelu bezpłatnie. Jeżeli nie jesteś gościem The Westin Warsaw, zapraszamy do wykupienia karty członkowskiej. Sprawdź cennik WestinWORKOUT >

Po treningu zapraszamy na relaks w saunie fińskiej lub masaż.

Skontaktuj się z nami: E-mail > 

 

Westin Gear Lending

.

Wiemy, że codzienna aktywność fizyczna podczas podróży może być wyzwaniem.

Program Westin Gear Lending oferuje naszym gościom możliwość korzystania z zawsze czystego i świeżego profesjonalnego obuwia i odzieży firmy New Balance® w cenie 20 PLN za zestaw. 

Aby otrzymać zestaw sportowy do pokoju, wystarczy zadzwonić pod numer 22 450 80 80. Wyjeżdżając, obuwie oraz odzież należy umieścić w specjalnie do tego przeznaczonej torbie i zostawić ją w pokoju. W przeciwnym razie, cena za buty i odzież zostanie doliczona do rachunku. 

Gym on demand

.

Byś mógł zachować równowagę i dobrą kondycję także w podróży, hotel The Westin Warsaw oferuje usługę „Gym on demand”, czyli trening personalny w Twoim pokoju. Profesjonalny trener przygotuje zestaw ćwiczeń, który pomoże Ci poprawić kondycję fizyczną.

TRENINGI W POKOJU GOŚCINNYM

Sprawdż ofertę >

Program RunWESTIN®

.

Gościom preferującym połączenie treningu ze świeżym powietrzem i lokalną scenerią, oferujemy przygotowane w ramach programu RunWESTIN mapki dla biegaczy. Wraz z firmą New Balance® opracowaliśmy 5- i 8-kilometrowe trasy idealne do joggingu lub Nordic Walkingu.

Po treningu naszym gościom oferujemy odświeżające ręczniki i wodę butelkowaną, dostępne przy recepcji.

Pobierz mapkę dla biegaczy >