The Westin Warsaw

4.5 

Al. Jana Pawła II 21, Warszawa, 00-854, Polska  

Czas Lokalny Telefon +48 (22) 450 8000

4.5

POKOCHAJ PONIEDZIAŁKI

Z PROGRAMEM WESTIN WEEKENDS

Hotel The Westin Warsaw wprowadził program Westin Weekends, którego celem jest całkowita odnowa gości podczas pobytów weekendowych. Przyjeżdzając do naszego hotelu w piątek lub sobotę, możesz w pełni skorzystać z relaksującej atmosfery. Wszystko po to, aby Twój pobyt był jeszcze lepszy.

The Westin Warsaw - Grupa przy uroczystej kolacji
The Westin Warsaw - Łóżko z walizką i mapą miasta
The Westin Warsaw - Para uprawiająca jogging w mieście

W ramach programu goście będą mogli skorzystać z późniejszego wymeldowania się z hotelu do godz. 15.00 w niedzielę oraz z wydłużonych godzin serwowania śniadania w soboty i niedzielę, aby bez pośpiechu móc delektować się energetyzującymi specjałami przygotowanymi na bazie SuperFoodsRX.

Program Westin Weekends ma na celu zainspirowanie gości do wdrożenia do ichżycia filozofii well beingu, która rozpoczyna się od wyśmienitego snu w Niebiańskim Łóżku, energetyzującymi potrawami SuperFoodsRX, porannym biegiem RunWESTIN oraz możliwością wypożyczenia ubrań i butów sportowych w ramach programu Gear Landing.

Hotel The Westin Warsaw wyposażony jest również w studio WestinWORKOUT, w którym goście mogą ćwiczyć przez całą dobę na nowoczesnym sprzęcie. Miłośnicy joggingu znajdą rekomendacje najlepszych tras w mieście znajdujących się w pobliżu hotelu.

Wraz z nastaniem weekendu, zmienia się atmosfera w naszym hotelu.

Wszystko po to, aby przypominać naszym gościom, że nastał czas weekendowego relaksu. W pokoju będzie czekał Niebiański Szlafrok oraz lista sprawdzonych adresów w okolicy, abyś jak najlepiej mógł zaplanować czas w Warszawie.

Nasi pracownicy podczas weekendów w The Westin Warsaw również zakładają mniej oficjalne stroje podczas swojej pracy, abyś mógł poczuć się swobodniej.

Z programem Westin Weekends poniedziałki stają się lepsze.

ZAREZERWUJ WESTIN WEEKEND >AZ

The Westin Warsaw - mężczyzna z rowerem w mieście

Podziel się swoimi doświadczeniami #westinwarsaw