The Westin Warsaw

4.5 (304recenzji)

Al. Jana Pawła II 21, Warszawa, 00-854, Polska   •   Czas Lokalny:     •  Telefon: +48 (22) 450 8000  

4.5

OFERTY KULINARNE

W THE WESTIN WARSAW

=""/

Bez względu na to czy jesteś naszym gościem czy też szukasz nowych kulinarnych wrażeń na gastronomicznej mapie Warszawy w The Westin Warsaw czekają na Ciebie dania, które pobudzą nowe rejony Twoich kubków smakowych.

Odkryj naszą restaurację The Fusion i bar JP's i przeżyj podróż przez nieodkryte dotąd smaki i aromaty doskonale skomponowane przez naszego doświadczonego szefa kuchni, Janusza Korzyńskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi  promocjami w naszej restauracji i barze.


=""/
Autorskie Koktajle – skosztuj smaków natury

Nowy program marki Westin – Autorskie Koktajle – został stworzony, aby zaprosić gości JP’s baru i lobby do świata lokalnych produktów, pełnych naturalnych smaków i aromatów. Owoce, warzywa, przyprawy i zioła są podstawą wszystkich koktajli serwowanych w ramach tej oferty, dostępnej jedynie w hotelach marki Westin. Napoje tworzymy od początku, nie dodając soków z koncentratów, dzięki czemu nasi goście mogą być pewni, że nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów i rafinowanych cukrów. Zaznaj prawdziwego orzeźwienia w hotelu Westin – bo dobra zabawa może być też zdrowa.

=""/
Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent?

Zaproś swoich najbliższych na nasz brunch. Oferujemy vouchery upominkowe, które sprawdzą się doskonale, na przykład, jako prezent urodzinowy.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów voucher dla siebie lub swoich bliskich.


E-mail: pawel.kedel@westin.com | Tel. 660 621 834

=""/
10% zniżki dla uczestników programu SPG

Będąc uczestnikiem programu SPG, możesz delektować się wybornymi kreacjami kulinarnymi w restauracji Fusion i barze JP's i otrzymać punkty Starpoints® za każdy rachunek powyżej 10 USD.

Dodatkowo, już teraz zaproś nawet 7 swoich przyjaciół lub najbliższych na lunch lub kolację w restauracji
Fusion i otrzymaj 10% zniżki na dania z karty. Wspólnie zachwyćcie się niepowtarzalnymi daniami naszego szefa kuchni. O szczegóły prosimy pytać obsługę. Serdecznie zapraszamy!

Oferta wyłącznie dla uczestników programu SPG. Zapisz się już teraz >

Promocje kulinarne dla uczestników programu SPG >