The Westin Warsaw

4.5 

Al. Jana Pawła II 21, Warszawa, 00-854, Polska  

Czas Lokalny Telefon +48 (22) 450 8000

4.5

PERFEKCYJNA LOKALIZACJA W SERCU WARSZAWY

Witamy w samym sercu Warszawy. Dzięki doskonałej lokalizacji hotelu The Westin Warsaw, nasi goście mogą doświadczyć atmosfery tętniącej życiem stolicy. Panoramiczne widoki z pokoi kreują obraz Warszawy.

W bliskim siąsiedztwie hotelu znajduje się Pałac Kultury i Nauki, najbardziej rozpoznawalne miejsce w mieście. Doskonałe połączenia komunikacyjne oraz blikość dwóch linii metra pozowolą na szybkie dotarcie niemal w każde miejsce.

 

Pobierz wskazówki

Co jest w pobliżu?

Wskazówki dojazdu

Nie można znaleźć wskazówek, proszę spróbować ponownie.

Weekend z kulturą

Ciesz się dogodną lokalizacją i korzystaj z licznych wydarzeń kulturalnych w centrum stolicy. Odwiedź pobliską galerię Zachęta, zwiedzaj zabytkowe wnętrza Pałacu Kultury i Nauki, zarezerwuj przedstawienie w Filharmonii Warszawskiej lub jednym z pobliskich teatrów. Poznaj najnowszą historię miasta w Muzeum Powstania Warszawskiego i zobacz Muzeum Historii Żydów w nowoczesnym gmachu przy ul. Anielewicza.

Weekend z zabytkami

Zaledwie krótki spacer dzieli gości od historycznego Starego Miasta z odrestaurowaną po II wojnie światowej Starówką. W upalne dni odwiedź Ogród Saski z okazałą fontanną a na dłuższą chwilę wybierz się na Nowy Świat i trakt Królewski. Poczuj duch przeszłości spacerując między kamienicami przy ul. Próźnej w okolicy placu Grzybowskiego.

Westin Weekends

Spędź relaksujący weekend w sercu stolicy. Z myślą o dobrym samopoczuciu naszych gości stworzyliśmy ideę Westin Weekends, aby nasz hotel podczas wolnych dni był oazą spokoju i dobrego samopoczucia. Nie śpiesząc się zaplanuj swój pobyt w Warszawie i korzystaj z benefitów przygotowanych specjalnie dla Ciebie takich jak późniejsza godzina wymeldowania czy późniejsze śniadania.

POZNAJ WESTIN WEEKENDS >

 

Odległość do wybranych atrakcji

  • Pałac Prezydencki - 2 km
  • Rynek Starego Miasta - 2.3 km
  • Pałac Kultury i Nauki - 1.2 km
  • Belweder - 6 km
  • Zamek Królewski - 2.1 km
  • Centrum Kopernik - 4.9 km
  • Stadion Narodowy - 5.1 km
  • CH Złote Tarasy - 800 m
The Westin Warsaw - Panorama Starego Miasta w Warszawie
The Westin Warsaw - Fontannty
The Westin Warsaw - Ulica Starego Miasta w Warszawie
The Westin Warsaw - Ulica z biurowcem w Warszawie
The Westin Warsaw - Rejs statkiem po Wiśle, Warszawa