The Westin Warsaw

4.5 

Al. Jana Pawła II 21, Warszawa, 00-854, Polska  

Czas Lokalny Telefon +48 (22) 450 8000

4.5

Westin Warsaw - Rodzina zwiedzająca miasto

WESTIN FAMILY

Westin wierzy, że nasi goście opuszczając nasz hotel powinni czuć się lepiej niż przed przyjazdem – dzieci również otaczamy szczególną opieką. Już od przekroczenia progu hotelu, Twoja pociecha zostanie obdarowana zajmującą kolorowanką – książką „Małych Odkrywców” wraz zestawem kredek, która pomoże pobudzić wyobraźnię malucha. Dodatkowo, rodzice będą mogli skorzystać z przewodnika dla rodzin, w którym znajdą atrakcje Warszawy szczególnie atrakcyjne dla najmłodszych podróżnych.

W naszym hotelu na każdym kroku staramy się, aby pobyt poprawiał samopoczucie naszych gości na każdym etapie pobytu, także podczas posiłków. Dlatego menu naszej restauracji Fusion wzbogacone zostało o Eat Well Menu for Kids, aby nawet największe niejadki mogły skorzystać z dobrodziejstwa wartościowych składników SuperFoodsRx™.

Zabierz swoje dzieci na wakacje pełne niesamowitych niespodzianek i okazji do odkrywania świata!

The Westin Warsaw zadba o samopoczucie Twojej rodziny

KOLOROWANKA „MAŁYCH ODKRYWCÓW”

Wraz z zestawem kredek zostanie wręczona podczas meldunku. Twoje dziecko zatraci się w świecie odkryć, podczas gdy rodzice będą mieli czas na rozpakowanie walizek.

PRZEWODNIK PO WARSZAWIE

Zaplanuj zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem od Westin Warsaw, w którym zaznaczone są miejsca szczególnie atrakcyjne dla najmłodszych.

KIDS MENU

W naszej restauracji Fusion dbamy o to, aby wszystkie odwiedzające nas dzieci miały możliwość korzystania z odżywczych SuperFoodsRx™, aby zdrowa energia rozpierała ich przez cały dzień!

Eat Well

Zapraszamy do Restauracji Fusion, która kultywuje obecną we wszystkich hotelach Westin filozofię Eat Well. Dzięki menu, które bazuje na najlepszej jakości produktach SuperFoodsRx, każdy posiłek to bomba witaminowa przepełniona wartościami odżywczymi, proteinami i dobrymi tłuszczami.  Szef kuchni Janusz Korzyński  wraz ze swoim zespołem, opracował specjalnie menu stworzone z myślą o dzieciach, tak, aby także one mogły czerpać korzyści z dobrodziejstwa składników SuperFoodsRx.

Restauracja Fusion:

Śniadania: pon - pt 6:30 - 10:30; weekendy i święta 7.00 - 11.00
Lunche: pon - pt 12.00 - 18.00; weekendy i święta 13:00 - 17:00
Kolacje: codziennie 18.00 - 22.30

 

Warszawa

TARG ŚNIADANIOWY

Targ śniadaniowy jest imprezą dla prawdziwych smakoszy, którzy chcą spróbować tradycyjnej kuchni polskiej od lokalnych producentów i restauratorów. Oprócz polskich produktów, goście mogą spróbować kuchni z różnych krajów, na przykład: Indii, Hiszpanii, Brazylii i wielu innych. Targ jest organizowany w formie pikniku i odbywa się w każdą niedzielę w różnych lokalizacjach Warszawy. Będzie idealnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu z rodziną i dziećmi. Na gości czekają kulinarne niespodzianki i ciekawe seminaria.

Więcej informacji >

PARK LINOWY

Park linowy Warszawa zlokalizowany jest w centrum miasta, w zielonej okolicy brzegu Wisły. Ciekawe miejsce, gdzie można aktywnie spędzić wolny czas z rodziną, dziećmi lub przyjaciółmi. Trzy poziomy toru linowego zapewniają pozytywne emocje i adrenalinę, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Dojazd możliwy rowerem, metrem (stacja Dworzec Wileński), bądź bezpłatnym promem, odpływającym z okolic Starego Miasta (prom kursuje w okresie letnim).

Więcej informacji >

HANGAR 646 TRAMPOLINE PARK &  MURALL ROCK CLIMBING

Dla osób aktywnych, poszukujących nowych doznań, interesującą opcją będzie Hangar 646 Trampolina Park i Murall Rock Climbing. Hangar 646 podzielony jest na kilka stref przypisanych do różnych aktywności akrobatycznych. Nie trzeba być sportowcem, aby skorzystać z poszczególnych stref. Każdy odwiedzający może liczyć na pomoc i konsultacje profesjonalnych trenerów i personelu. Dorośli i dzieci mogą korzystać ze ścian wspinaczkowych o różnym stopniu trudności, strefy trampolin, boiska do koszykówki, sali ping ponga i wielu innych atrakcji.

Więcej informacji >